УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Структура » Прикордонне МРКТ

21-10-2013, 12:13
У с. Лелехівка Львівської області на території Яворівського національного природного парку Спортивне змагання «Козацькі забави» за підтримки генерал-майора УРК Біляка М.В.

Читати детальніше »

19-01-2013, 20:36

Роман Колодій

Козаки ЛОКТ співорганізатори святкувань "Йорданського Богоявлення"


Хрищається Христос в ріці Йордані!
Маєш святість на небі - дай над водами….

 

Сьогодні настав час відродження любові до рідного краю, до людини як Божого
творіння у всій її динамічній масштабності: від материнської, національної до всенародної, загальнолюдської…
(Отаман ЛОКТ генерал армії Павлечко В. О.)

 

    

           На запрошення Адмінистрації Яворівського НПП та отамана Яворівського РКТ, генерал-майора УРК Біляк М.В. від Львіського обласного козацького товариства для участі у Йорданському святкуванні прибули: Отаман Львівського обласного козацького товариства (ЛОКТ) генерал армії Василь Павлечко, отаман ЛМКТ генерал-майор Тарас Чайківський, начальник штабу ЛОКТ підполковник Андрій Костишин, начальник служби інформаційного забезпечення Роман Колодій та керівник прес-служби ЛОКТ УРК Данило Колодій

          На території Яворівського національного природного парку на вимогу часу уже у 5-ий  раз поблизу села Верещиця проведено «Йорданське святкування» де відновлено таку цікаву програму святкувань, як освячення води; різдвяні коядки та пісні; купання в ополонці; фестиваль вертепів; конкурс "Насмачніший пампушок", яка покликана допомогти утвердити віру в святого духа та об’єднати українців всіх конфесій в усвідомлені того, що вони всі хрещені, а значить попали під опіку господню, у всіх його проявах, що є на землі. Подія небуденна і вельми приємна, адже подія відбувалась на території міжнародного біосферного резервату «Розточчя», утворення якого було проголошено рішенням ЮНЕСКО 29 червня 2010р у німецькому місті Дрездені.

Читати детальніше »

22-09-2012, 20:31

 "Бабине літо - 2012" поповнило ряди УРК
22 вересня 2012 року в селі Верещиця, що на Яворівщині, відбувся фестиваль туристичної пісні "Бабине літо - 2012".

 

   На запрошення Адмінистрації Яворівського НПП та отамана Яворівського РКТ, генерал-майора УРК Біляк М.В. від Львіського обласного козацького товариства для участі у фестивалі прибули: Отаман Львівського обласного козацького товариства (ЛОКТ) генерал армії Павлечко Володимир Осипович, начальник штабу ЛОКТ підполковник Костишин Андрій Богданович, Голова ради старійшин ЛОКТ генерал-майор Секела Михайло Васильович, Отаман Львівського міського козацького товариства полковник Чайківський Тарас Володимирович, Заступник отамана ЛОКТ генерал-полковник Тарнавський Мирослав Іванович, начальник відділу інформаційної безпеки майор Колодій Роман Степанович, майор Кирик Мар'ян Іванович.

 

Читати детальніше »

4-03-2012, 20:00

Городоцьке районне козацьке товариство

отаман -

4-03-2012, 16:10

Яворівське районне козацьке товариство

отаман - генерал-майор Біляк Михайло Васильович

4-03-2012, 16:04

Мостиське районне козацьке товариство

отаман - генерал-майор Стецина Ігор Миколайович